Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Inspiracje ze świata

Business Garden

Business Garden to ekologiczny kompleks biurowy. Projekt obejmuje 7 budynków, i dużą przestrzeń zagospodarowaną na tereny zielone - ogólnodostępne.

Business Garden zlokalizowany jest przy ulicy Żwirki i Wigury ( róg ul. 1 sierpnia), w Warszawie. Biurowiec zajmuje ponad 90 000 m2 powierzchni biurowej, hotelowej, konferencyjnej i usługowej.

Cechy modernistycznej architektury kompleksu biurowego Business Garden nadają głównie ukośne słupy podtrzymujące budynki. Systemy oszczędzania wody i energii, kontroli środowiska wewnętrznego oraz starannie dobrane materiały budowlane spełniają założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z certyfikacją LEED.  Innowacyjne rozwiązania tworzą przyjazne i bardzo efektywne środowisko pracy.

W kompleksie Business Garden swoje biura już mają: Adidas, Ricoh, Credit Agricole Bank Polska, Europejski Fundusz Leasingowy.

źródło: http://www.businessgarden.pl

Zobacz pozostałe

5 elementów, na które trzeba zwrócić uwagę przed zakupem okien

Upiększają, oświetlają, ale przede wszystkim chronią. Okna to niezbędny element konstrukcji każdego budynku, w ogromnej mierze decydujący o komforcie mieszkania. Mają wiele zadań, a najważniejsze z nich to izolacja cieplna, akustyczna i ochrona przed przeciekaniem. Radzimy, o czym pamiętać wybierając okno dopasowane do naszych potrzeb.

Zobacz więcej

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki z produktami firmy CEMEX

CEMEX dostarczył ponad 30 tys. m3 betonu na budowę Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Budowa obiektu zlokalizowanego w otulinie Zespołu Staromiejskiego na Jordankach w Toruniu, wpisanego na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO stanowiła duże wyzwanie dla CEMEX-u.

Zobacz więcej