Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Inspiracje ze świata

Odważny dom w Rosario w Argentynie.

Ciekawy budynek mieszkalny wybudowany na prostokątnej działce w Rosario w Argentynie.

Zespół architektów Cekada-Romanos Arquitectos zaprojektował odważny kształt elewacji budynek jednorodzinny o nowoczesnej bryle. Kontrastujące barwy zdobią elewacje budynku co w połączeniu z białymi glefami okien oraz balkonów daje bardzo ciekawy efekt.

Dom ma dwie kondygnacje, pozbawiony jest skosów na poddaszu, pomieści wewnątrz wieloosobową rodzinę. W budynku i jego obrębie zainstalowano wiele udogodnień wpływających na komfort codziennego życia inwestorów. Balkony, tarasy i basen pozwolą na wykorzystanie upalnych dni w formie relaksu i rekreacji.

zdjęcia: Walter Salcedo

Zobacz pozostałe

5 elementów, na które trzeba zwrócić uwagę przed zakupem okien

Upiększają, oświetlają, ale przede wszystkim chronią. Okna to niezbędny element konstrukcji każdego budynku, w ogromnej mierze decydujący o komforcie mieszkania. Mają wiele zadań, a najważniejsze z nich to izolacja cieplna, akustyczna i ochrona przed przeciekaniem. Radzimy, o czym pamiętać wybierając okno dopasowane do naszych potrzeb.

Zobacz więcej

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki z produktami firmy CEMEX

CEMEX dostarczył ponad 30 tys. m3 betonu na budowę Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Budowa obiektu zlokalizowanego w otulinie Zespołu Staromiejskiego na Jordankach w Toruniu, wpisanego na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO stanowiła duże wyzwanie dla CEMEX-u.

Zobacz więcej