Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

AR Architektura

Jolanta Panz-Burkiewicz

ul. Św. Kingi 5
+48 506 122 731
+48 68 324 47 60
www.ar-architekt.pl

Moja pracownia działa od 15.01.1990 roku. Dysponuję projektami wszystkich specjalności niezbędnych do wykonania pełnobranżowego projektu. Mam w swoim dorobku projekty wielu obiektów: mieszkalnych wielo- i jednorodzinnych, usługowych, handlowych, użyteczności publicznej, sportowych, szkolnych, służby zdrowia i niewielką ilość obiektów przemysłowych.

Doświadczenie w projektowaniu zdobywałam wcześniej w kilku dużych biurach projektów, z których każde miało określony profil działania. Dało mi to możliwość praktykowania w wykonywaniu projektów wielu rodzajów obiektów, we współpracy z wieloma różnymi projektantami, bez zasklepiania się w ograniczonym rodzaju obiektów w zamkniętym gronie projektantów. Zapewniam swoim Klientom indywidualne podejście do ich potrzeb, funkcjonalność i oryginalność rozwiązań oraz cierpliwe dochodzenie do efektu dającego pełną satysfakcję z planowanej inwestycji. W mojej pracy bardziej satysfakcjonuje mnie dochodzenie do własnych, oryginalnych rozwiązań, niż podążanie za modami i trendami. Taka architektura jest zwykle ponadczasowa, nie zdradza swą formą czasu powstania. Jeżeli nowe trendy, to raczej w rozwiązaniach technicznych czy materiałowych, niż w formie architektonicznej. Nie znaczy to, że nie jestem w stanie spełnić oczekiwań Klientów, którzy wolą by forma architektoniczna ich budynku nie odbiegała od aktualnych tendencji.

Podsumowując, oferuję wykonanie pełnobranżowych projektów wszelkich obiektów architektoniczno-budowlanych, projekty technologiczne, projekty aranżacji i wystroju wnętrz.

Projekty architekta

Na skarpie 1 AR Architektura
Na skarpie 2 AR Architektura
Zielona Góra AR Architektura