Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Bozart Pracownia Projektowa

Joanna Wichniewicz

ul. Zgoda 13
+48 22 828 92 25
+48 22 828 92 23
www.bozart.pl

Firma powstała w 1991 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Założona została przez trzy architektki po Politechnice Warszawskiej. Dwie z założycielek są do tej pory właścicielami spółki. Prezesem spółki jest Joanna Wichniewicz - architekt z dyplomem warszawskiego Wydziału Architektury i architekt wnętrz z dyplomem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

W obecnym czasie zespół projektowy to, oprócz prezesa - 6 osób na stałe zatrudnionych w spółce - wszystkie z dyplomami architektów, oraz zespół współpracujących na stałe branżystów działających na własny rachunek. Mamy też stałą opiekę kosztorysową, prawną i informatyczną.

Naszą pasją jest projektowanie wnętrz, architektury ale zajmujemy się też obsługą i koordynacją projektów. Pracujemy zarówno dla wymagających klientów prywatnych, a także komercyjnych i publicznych. Mamy bogate doświadczenie w pracy dla instytucji państwowych - na przykład Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, zleceniodawców komercyjnych - na przykład REK WAR, developerów - na przykład DOM DEVELOPMENT i wielu innych.

Możemy pochwalić się realizacją wielu wnętrz i architektury dla klientów prywatnych. Każdy temat traktowany jest indywidualnie - nie tworzymy projektów powtarzalnych, ani typowych. Mamy na swoim koncie wiele publikacji. Tworzymy zgrany, współpracujący ze sobą zespół gotowy na każde wyzwanie projektowe.

Projekty architekta

Dom jednorodzinny Izabelin Bozart Pracownia Projektowa
Dom jednorodzinny Józefów Bozart Pracownia Projektowa
Dom w szkielecie kanadyjskim Bozart Pracownia Projektowa
Dom nad ruczajem Bozart Pracownia Projektowa