Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Jednacz Architekci

Mirosław Jednacz

ul. Flory 5/10
+48 22 646 72 27, +48 501 454 600
+48 22 646 72 77
www.jednacz.com.pl

Od 1992 roku w pracowni powstało kilkadziesiąt zrealizowanych projektów głównie na terenie Warszawy i okolic. Ich różnorodność świadczy o dużej elastyczności w projektowaniu i indywidualnym traktowaniu każdego projektu. Nasze Credo to tworzenie architektury ekologicznie zrównoważonej, charakterystycznej, pozytywnie wpływającej na środowisko w którym powstaje, w oparciu o doświadczenie z wielu dziedzin życia.

W trakcie swej działalności Mirosław Jednacz został wybrany jako partner w Polsce przez renomowane firmy zagraniczne takie jak: Skidmore Owings & Merill (USA), przy projekcie koncepcji centrali PZU, Checkland / Kindleysides DC (UK) przy projektach Original Levis Stores, John McAslan and Partner (UK) przy projekcie koncepcji budynku Agory, czy Gareth Hoskins Architects ( UK) przy projekcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Obecnie emJA ściśle współpracuje z architektem Janem R. Pietrzakiem AIA.

W ciągu minionej kilkuletniej działalności pracownia otrzymała kilka nagród i wyróżnień architektonicznych, a w 1995 roku Warsaw Business Journal sklasyfikował nas na 14 miejscu wśród architektonicznych firm w Polsce.

Projekty architekta

Dom dwurodzinny w Warszawie Jednacz Architekci
Łomianki Jednacz Architekci
Bruzdowa 113 Jednacz Architekci
Wilanów 175 Jednacz Architekci
Dom KL Jednacz Architekci
Izabelin Jednacz Architekci