Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ WAKACYJNE WYDANIE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Karolina Radoń Design

Karolina Radoń

Plac Grzybowski
603-809-477
www.krdesign.com.pl

Jestem architektem, ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej w maju 2006. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w dużych zespołach projektowych w Polsce i za granicą. 

W czerwcu 2010 otworzyłam własną pracownię by tworzyć i projektować proponując klientom rozwiązania architektoniczne dorównujące światowym standardom z nastawieniem na bardzo indywidualne rozwiązania i konkretne potrzeby. Posiadam architektoniczne Uprawnienia Budowlane do projektowania bez ograniczeń. 

O PROJEKTACH INDYWIDUALNYCH

Lata pracy w biurach architektonicznych, doświadczenie, które przyniosło projektowanie dla ludzi wnętrz oraz własna praca ze sobą dało wyjątkowe spojrzenie na projektowanie przestrzeni mieszkalnych. Na indywidualny projekt domu patrzę przez pryzmat osób, które ten projekt zamawiają, widzę w jaki sposób przestrzeń może ich wspierać i wzmacniać wartości, które sobą reprezentują. Postrzegam dom w kategoriach harmonii przestrzennej, ciepła, bezpieczeństwa i stabilności. W połączeniu z twardymi i rzetelnymi umiejętnościami wyniesionymi z praktyki zawodu architekta ta miękka i sensytywna jakość daje pełnię.

W OFERCIE

Zakres prac obejmuje projekty koncepcyjne, architektoniczno-budowlane, wykonawcze, projekty wnętrz oraz dokumentacje i uzgodnienia potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków do uzyskania decyzji i pozwoleń np. decyzji o warunkach zabudowy etc.

Projekty architekta