Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o.

Ul. Dąbrowskiego 30
33 8440012
www.s2architekci.pl

Krzysztof Strama i Marcin Susuł zaczęli współpracę autorską w 2003 r. po zdobyciu praktyki zawodowej w różnych biurach architektonicznych. W 2005 r. założyli biuro architektoniczno - inwestycyjne Susuł & Strama Architekci s.c. z siedzibą w Oświęcimiu, które obecnie zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Charakteryzujemy się dużą elastycznością, ciekawymi pomysłami i konsekwencją w realizacji dzięki czemu nasze biuro staje się rozpoznawalne w coraz szerszych kręgach. Pracownia zajmuje się architekturą i projektowaniem w szerokim spektrum. Począwszy od małej architektury i aranżacji wnętrz, a skończywszy na założeniach urbanistycznych.

W portfolio posiadamy szereg inwestycji projektowych oraz realizacyjnych zarówno budynków użyteczności publicznej i przemysłowo – produkcyjnych jak również budynków mieszkalnych. Realizujemy także projekty deweloperskie. Do tej pory zrealizowaliśmy już 4 osiedla domów jednorodzinnych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a przed nami kolejne realizacje.