Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

WXCA sp. z o.o.

Bracka 18 lok. 62
+48 22 256 86 72 tel. +48 22 256 86 73
www.wxca.pl

WXCA jest pracownią architektoniczną oferującą szeroko pojętą obsługę Inwestora. Począwszy od konsultacji programowych, poprzez projektowanie: urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, uzyskiwanie niezbędnych uzgodnień, aż do obsługi realizacji, projekt wnętrz i architekturę krajobrazu.

W naszym dorobku są projekty takich obiektów jak muzea, szpitale, dworce czy strzelnice wymagające specjalistycznej wiedzy projektowej i procedur oraz obiekty mieszkalne jedno i wielorodzinne. Wykonywaliśmy również projekty modernizacji obiektów zabytkowych wraz z przeprowadzeniem niezbędnych uzgodnień do wykonania prac konserwatorskich.

Nasze projekty zyskują uznanie profesjonalnych środowisk zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy laureatami wielu konkursów i zdobywcami wielu nagród. Zespół tworzy 18 architektów. Współpracujemy z firmami inżynieryjnymi o sprawdzonej pozycji na rynku. Połączenie praktyki z nowatorskim podejściem daje efekt w postaci projektów łączących w sobie walory użytkowe jak i estetyczne w wyważonych proporcjach, z dbałością o potrzeby inwestora.