Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Ekwiwal

Dorota Siudowska

ul. Malinowa 16
+48 605 585 942
www.ekwiwal.pl

Każdy projekt jest dla mnie wyzwaniem twórczym i intelektualnym, które chcę jak najlepiej spełnić. Nie zamykam się w rozwiązaniach typowych, szukam nowych, oryginalnych pomysłów. To pozwala mi tworzyć projekty niepowtarzalne. Zachęcam do współpracy!

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Ukończyłam również Podyplomowe Studia Architektury Wnętrz Politechniki Szczecińskiej. Uprawnienia projektowe bez ograniczeń uzyskałam w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam współpracując z wieloma biurami architektonicznymi przy opracowywaniu różnorodnych projektów. Zakres projektów, nad którymi pracowałam obejmował zarówno budynki mieszkalne, jedno- i wielorodzinne, jak i budynki użyteczności publicznej. Różnorodność wykonanych zadań pozwoliła mi w pełni rozwinąć umiejętności projektowe i zyskać szerokie doświadczenie zawodowe.

Po uzyskaniu uprawnień do projektowania bez ograniczeń rozpoczęłam samodzielną praktykę. Zajmuję się tworzeniem projektów budynków mieszkalnych i usługowych, aranżacją wnętrz, a także projektowaniem przestrzeni ogrodowej. Projekty opracowuję od fazy koncepcyjnej, przez pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze aż do opracowań detali architektury, wnętrz i zagospodarowania terenu.

Współpracuję z doświadczonymi specjalistami - konstruktorem, inżynierem branży sanitarnej, elektrycznej, drogowej, zabezpieczeń ppoż, tworzymy razem zespół, który spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Współpracuję również z firmami wykończeniowymi i wieloma dostawcami, dzięki czemu już na etapie projektowania wizję projektową dostosowuję do realnych możliwości.

W swoich projektach staram się pogodzić piękno z funkcjonalnością. Interesują mnie współczesne trendy architektoniczne, ale nie ograniczam się wyłącznie do tego nurtu. Jestem otwarta na różnorodne rozwiązania stylistyczne. Przede wszystkim jestem otwarta na Klienta i chcę jak najlepiej spełnić jego oczekiwania. W tym celu wsłuchuję się w jego sugestie, próbując odszukać indywidualny styl każdej osoby. Dzięki temu mogę stworzyć projekt zindywidualizowany.

Projekty architekta

W Plewiskach Ekwiwal
Wiry Ekwiwal