Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

ArchPeak

Paweł Wyczałkowski

ul. Energetyków 7/10
+48 606 757 856
www.archpeak.com.pl

Biuro projektowo-wykonawcze "ArchPeak" jest przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem zawodowym. Działa na polskim rynku nieprzerwanie od stycznia 2008 roku. W ciągu tej działalności wykonało prace dla wielu Klientów prywatnych, jak i samorządowych. Firma może pochwalić się uznaniem i szacunkiem wśród swoich kontrahentów.

Współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami pozwala na prowadzenie kompleksowej obsługi cyklu budowlanego od projektu przez ekspertyzy oraz nadzór nad realizacją budów. Firma "ArchPeak" współpracuje z doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, a także z geodetami i projektantami poszczególnych branż. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług dysponujemy najnowszymi, specjalistycznymi programami komputerowymi z zakresu projektowania i kosztorysowania.

Zachęcam do zaznajomienia się z ofertą oraz do bliższego zapoznania się z firmą. Mam nadzieję, że czas spędzony na przeglądaniu strony nie będzie stracony, a wizyta Państwa zaowocuje nawiązaniem kontaktu i podjęciem współpracy. Życzymy tego Państwu i sobie.

Zapraszamy!