Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Semarchitekci

Sławomir Mućko

ul. Ks. Barnima III Wielkiego 3/40
+48 692 450 645
www.semarchitekci.pl

Pracownia projektowa semarchitekci to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której założycielem jest mgr inż. arch. Sławomir Mućko, absolwent Politechniki Szczecińskiej Wydziału Budownictwa i Architektury. Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej założyciela, zdobytego podczas pracy i tworzenia poprzedniej pracowni projektowej, której był wspólnikiem.

Nasza pracownia na Państwa zlecenie przeprowadzi cały proces inwestycyjny - od wykonania projektu, we wszystkich niezbędnych fazach, poprzez dokumentację wielobranżową w pełnym zakresie, po oddanie obiektu do użytku.

Wykonujemy projekty architektoniczne, urbanistyczne, budowlane i wykonawcze wraz z uzgodnieniami formalnoprawnymi niezbędnymi do uzyskania prawomocnych decyzji administracyjnych. Reprezentujemy Inwestora przed organami administracji budowlanej. 

Projektujemy budynki dostosowane do przyszłych użytkowników, wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i razem kreujemy funkcjonalną i atrakcyjną przestrzeń.

Firma współpracuje z osobami z długoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającymi uprawnienia w swojej specjalności bez ograniczeń oraz będącymi członkami Izby Architektów lub Inżynierów Budownictwa.

 

Projekty architekta