Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Zalewski Architecture Group

Krzysztof Zalewski, Adam Gil, Grzegorz Ziębik, Dorota Kniażewska, Paweł Zalewski

ul. Kościuszki 30/9
+48 32 230 21 31
www.zalewskiag.com

"Nie projektują stodół" - to cenią u nas Klienci.

Nieszablonową architekturę dostaje się u nas "w standardzie" - jest konieczna, lecz niewystarczająca, aby powstał dobry projekt. Wartości dodane to wiedza i profesjonalizm. Wiedza - to obserwacja i świeże spojrzenie na najnowsze trendy i rozwiązania, lecz także ich krytyczna ocena. Profesjonalizm - to wsłuchanie się w potrzeby Klienta - i dążenie do ich najlepszego spełnienia, perfekcja rozwiązań technicznych, dbałość o koszty, terminowość oraz nadzór nad realizacją i obsługa na najwyższym poziomie.

Tak powstaje dobra architektura - połączenie wszystkich czynników w nowoczesny, niebanalny i elegancki budynek, który nie sprawia przykrych niespodzianek. Dzięki kreatywności, bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz współpracy ze sprawdzonymi specjalistami wszystkich niezbędnych branż, możemy każdemu Klientowi zaproponować optymalne dla niego rozwiązania oraz obsługę dostosowaną specjalnie do jego potrzeb. Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Katowice, Zabrze czy Tarnowskie Góry - działamy w całej Polsce, aby powstały nowoczesne obiekty.

ZALEWSKI ARCHITECTURE GROUP (wcześniej nxD architekci) to biuro projektowe założone przez Krzysztofa Zalewskiego w 2005 roku. W pracowni spotkali się ludzie połączeni wspólnym zamiłowaniem do architektury. Pasja i różnorodne doświadczenia członków, nabyte podczas działalności biura jak i wcześniej, w renomowanych pracowniach, przy skomplikowanych i unikalnych projektach, spowodowały że powstał zespół, który potrafi sprostać każdemu zadaniu - tworząc obiekty funkcjonalne, praktyczne i eleganckie.

Projekty architekta

Dom W Zalewski Architecture Group
Dom K Zalewski Architecture Group
Dom S Zalewski Architecture Group
Dom 102 Zalewski Architecture Group
Dom J Zalewski Architecture Group
Dom Cube-2-box Zalewski Architecture Group
Domy na Wzgórzu 327 w Mikołowie Zalewski Architecture Group