Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

SensForm

Marek Woźniczka

ul. Wróblewskiego 69/36
+48 697 334 750
www.sensform.pl

Prowadzimy działalność w zakresie projektowania architektonicznego, począwszy od projektów domów i wnętrz po skomplikowane obiekty publiczne i budynki wielorodzinne. Bazujemy na ośmioletnim doświadczeniu projektowym. Współpracujemy z konstruktorami, projektantami instalacji sanitarnych, elektrycznych, drogowych oraz geologami i geodetami.

Systematycznie poszerzamy bank wiedzy z zakresu materiałów, nowoczesnych technologii używanych w budownictwie i projektowaniu wnętrz.

Charakteryzuje nas analityczne podejście do projektowania. Nasze projekty zawsze poprzedzone są szczegółową analizą cech otoczenia oraz założeń funkcjonalnych i estetycznych Inwestora. W trakcie projektowania dążymy do idealnego połączenia formy i funkcji jaką ona ma spełniać.

Wszystkie nasze projekty cechuje przemyślana koncepcja, funkcjonalność, dbałość o oszczędność energetyczną użytkowania, dokładny dobór materiałów i technologii. Efektem tych działań często są obiekty wysoko energooszczędne i pasywne. Jednym z naszych pól zainteresowań jest także architektura ekstremalna - projektowanie obiektów w trudnodostępnych miejscach. Przykładem może być nagrodzony i wielokrotnie publikowany w prasie branżowej koncepcyjny projekt Nowego Schroniska pod Rysami.

Projekty architekta