Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Górecki Pracownia Architektury

Dominik Górecki

ul. Monte Cassino 77/4
+48 502 520 840
www.gorecki-arch.pl

Górecki Pracownia Architektury jest młodą firmą, formalnie działającą na rynku od roku 2009, której doświadczenie jest oparte na wcześniejszej kilkuletniej praktyce projektowej tworzących ją architektów. Nasze podejście do każdego zadania projektowego charakteryzuje, wykorzystanie współczesnych środków wyrazu, analiza kontekstu i wytycznych Inwestora.

Staramy się łączyć to co nowoczesne i aktualne z poszanowaniem dla tradycji i specyfiki danego miejsca, w którym przychodzi nam projektować. Każde zadanie projektowe traktujemy indywidualnie, w poszukiwaniu optymalnej odpowiedzi na nie, skupiamy się przede wszystkim na kontekście i założeniach programowych. Oszczędność w stosowaniu form architektonicznych oraz pragmatyczność rozwiązań cechujące nasze projekty, są odzwierciedleniem przekonań o potrzebie kreowania przestrzeni adekwatnej do czasu i miejsca swojego powstania.

Górecki Pracownia Architektury wykonuje pełny zakres dokumentacji architektonicznej, począwszy od projektów koncepcyjnych wraz ze studiami wykonalności po pełnobranżowe dokumentacje budowlane i wykonawcze. Na każdym etapie projektu współpracujemy z doświadczonymi inżynierami wszystkich branż. Dbamy od początku do końca procesu inwestycyjnego o sprawny i zgodny z prawem oraz zamierzeniami Inwestora jego przebieg.

Projekty architekta

Dom 2+2 Górecki Pracownia Architektury
Dom B Górecki Pracownia Architektury
Dom L Górecki Pracownia Architektury