Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Ortho-Architekci

Hanna Miłkowska

ul. Legionów Polskich 30
+48 509 737 871
+48 12 286 22 00
www.ortho-architekci.pl

ORTHO to zespół architektów, których cechuje indywidualizm i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z kreowaniem nowych przestrzeni życia człowieka. Poddajemy powierzone nam przez Klienta potrzeby własnej interpretacji. Łączymy w jednej formie funkcjonalność, ergonomię, prostotę i estetykę.

ORTHO szuka nowych kierunków. W zastane realia wdrażamy świeżość. W poszukiwaniu formy walczymy z typowymi rozwiązaniami. Kontrastując nowoczesną myślą pozostajemy zawsze w harmonii z otoczeniem. Szukamy nowych, lepszych rozwiązań. Nadajemy wyobrażeniom naszych Klientów przyjazną formę i skalę wpływając na nowy sposób postrzegania przestrzeni życia.

ORTHO w zgodzie z naturą. W projektowaniu kierujemy się zasadami kreowania przestrzeni stworzonej dla człowieka, dostosowanej do jego skali i dającej mu poczucie bezpieczeństwa. Tworząc nową architekturę stosujemy ekonomiczną kompilację nowoczesnych rozwiązań z prostotą formy i przejrzystością idei.

Nasze biuro architektoniczne zajmuje się pełną obsługą procesu inwestycyjnego. Kompletujemy dokumentację niezbędną do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - WZiZT. Wykonujemy projekty koncepcyjne z wizualizacjami. Wykonujemy pełnobranżowe projekty architektoniczno-budowlane i wykonawcze. Pozyskujemy kompletną dokumentację oraz wszelkie uzgodnienia niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Rozwiązujemy wszelkie nietypowe problemy i zagadnienia z dziedziny prawa budowlanego. Oferujemy konkurencyjne ceny i współpracę opartą na wzajemnym zrozumieniu potrzeb, w miłej, przyjaznej atmosferze. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, nie boimy się wyzwań.

Zapraszamy do współpracy!

Projekty architekta

W Krakowie Ortho-Architekci
Tarnów Ortho-Architekci
Wieliczka Ortho-Architekci