Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Pracownia Architekt Zbigniew Kubat

Zbigniew Kubat

ul. Kwiatowa 24
+48 602 343 554
www.zkubat.pl

Pracownia Architekt Zbigniew Kubat jest pracownią autorską tworzącą indywidualne projekty. Naszym zdaniem najlepsze rezultaty w projektowaniu architektonicznym można osiągnąć poprzez ścisłą współpracę z Klientem. Właśnie ta współpraca i chęć tworzenia dobrej i osobistej architektury pozwalają naszym Klientom na uzyskanie budynków i wnętrz, które zapewniają pełną satysfakcję.

Nasza współpraca z Inwestorami obejmuje cały cykl inwestycyjny od wstępnych analiz przestrzenno-funkcjonalnych, projekt budowlany, projekt wykonawczy, poprzez sprawowanie funkcji nadzoru autorskiego i inwestorskiego, aż do oddania budynku do użytkowania. Wykonujemy świadectwa energetyczne budynków.

Współpracujemy z doświadczonymi zespołami branżowymi. Biuro jest w pełni skomputeryzowane. Posiada bogate archiwum i biblioteki najnowszych materiałów i urządzeń budowlanych. Cechujemy się rzetelnością i terminowością wykonywania dokumentacji projektowej.

mgr inż. arch. Zbigniew Kubat posiada uprawnienia budowlane od projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczenia w specjalności architektonicznej nr Wa-1061/94. Jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów.