Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Anarchia Studio

Jakub Surówka

ul. Rudowska 20
+48 665 151 083
www.anarchia.jcom.pl

ANARCHIA-STUDIO jest autorską pracownią architektury, architektury wnętrz i wzornictwa prowadzoną przez Jakuba Surówkę. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi architektami, architektami wnętrz i projektantami z całej Polski. Jesteśmy studiem projektowym, zajmującym się różnorodną tematyką. Tworzenie to nasza pasja, której poświęcamy się projektując od architektury, architektury wnętrz, poprzez wzornictwo, aż po projekty graficzne.

Jakub Jan Surówka - architekt - Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w 2007 roku, w trakcie których rok studiował w Berlinie (Technische Universitat Berlin). Doświadczenie zawodowe zdobywał już w trakcie studiów, pracując w biurze architektonicznym Ovotz design Lab.

Michał Matejczyk - architekt - Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Technische Universitat Kaiserslautern (Niemcy). Podczas pracy w biurach architektonicznych zdobył rozległe doświadczenie w projektowaniu budynków i wnętrz o funkcji biurowej, hotelowej, usługowej i mieszkalnej zlokalizowanych w Polsce, jak i również poza granicami kraju. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.

Projekty architekta

Jednorodzinny Poznań Anarchia Studio