Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

NATURALnyDOM

Andrzej Głąb

ul. Zamenhofa 5
+48 509 534 424
+48 32 279 40 47
www.naturalnydom.pl

Projektowaniem domów zajmujemy się już wiele lat. Wiemy jak projektować domy, które sprawdzają się pod każdym względem w długim okresie użytkowania, są energooszczędne, zdrowe, wygodne, trwałe i niezawodne. 

Jednym z pierwszych wyzwań w tym zakresie było zaprojektowanie 5 domów jednorodzinnych w Gliwicach. Trzy domy zostały zrealizowane w 1989 roku, i sprawdza się do dzisiaj dzięki niespotykanym w tamtych czasach rozwiązaniom technicznym. Na podstawie doświadczeń zdobytych w trakcie projektowania i realizacji tego domu powstał projekt "Dom pod wierzbami" który zgłosiliśmy na konkurs DOM DOSTĘPNY 1996. Po opublikowaniu w katalogu konkursowym projekt cieszył się bardzo dużym powodzeniem i został zrealizowany ponad 3000 razy. "Dom pod wierzbami" w Międzyborowie zrealizowany przez jednego z naszych inwestorów zdobył pierwszą nagrodę w konkursie "Murator" z okazji 25-lecia działalności (kategoria projektów gotowych) oraz pierwszą nagrodę w konkursie miesięcznika "Ładny Dom" (03/2003).

Projekt NATURALnegoDOMu zdobył wyróżnienie w konkursie DOM DOSTĘPNY 2002. Po opublikowaniu w internecie projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem inwestorów. W ciągu 8 lat zaprojektowanych zostało 60 NATURALnychDOMów, wiele z nich jest już zrealizowanych. Projekt zespołu 30 NATURALnychDOMów zdobył pierwszą równorzędną nagrodę w konkursie Spółdzielni Mieszkaniowej "Lokator" w Poznaniu.

Braliśmy również udział w dużych konkursach architektonicznych, takich jak: konkurs na projekt rozbudowy Akademii Rolniczej w Poznaniu, konkurs na rozbudowę Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, konkurs na projekt Sądu Rejonowego w Świdniku, konkurs na rozbudowę Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu i inne. W międzynarodowym konkursie na projekt apartamentowca zorganizowanym przez Stowarzyszenie Living Steel zakwalifikowaliśmy się do finałowej dziesiątki.

Dopełnieniem projektów architektonicznych opracowywanych w naszej firmie są projekty wnętrz. Wykonujemy zarówno projekty wnętrz w NATURALnychDOMach, jak też w  domach tradycyjnych projektowanych w naszej firmie. Często współpraca zaczyna się od projektu łazienki, w dalszej kolejności projektujemy pozostałe wnętrza.

Nazwiska architektów: Andrzej Głąb, Mira Mrowiec-Głąb

Projekty architekta

NATURALnyDOM XL1 NATURALnyDOM
DOMekoLOGICZNY NATURALnyDOM
Golf House NATURALnyDOM
NATURALnyDOM XXL NATURALnyDOM
NATURALnyDOM XXL2 NATURALnyDOM
NATURALnyDOM XL+2 NATURALnyDOM