Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Architekci

Marka KB Projekt jest gwarancją najwyższej jakości projektu. Biuro architektoniczne KB Projekt powstało na początku lat 90 tych, funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. Efektem naszej pracy jest niezwykle bogata kolekcja ponad 1000 projektów domów i budynków gospodarczych.

Karolina Radoń Design to pracownia projektowa skutecznie uzyskująca pozwolenia na budowę budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Szukanie odpowiedniej pracowni architektonicznej, której można by powierzyć zaprojektowanie budynku jest zawsze bardzo trudne. Trzeba zaufać nierzadko obcym ludziom, którzy mają zrobić coś tak osobistego jak nasz dom, siedzibę firmy czy aranżację mieszkania. Pojawiają się pytania, podobne jak przed pójściem do krawca czy do fryzjera: Czy ten człowiek nas zrozumie, czy spełni nasze oczekiwania, czy raczej będzie starał się realizować własne wizje, własne ego? Czy starczy mu kompetencji, przecież inwestycje są koszmarnie drogie.Wreszcie, ile on od nas weźmie? I czy zawsze kierować się tylko ceną przy wyborze projektanta?

RESE Architekci to młody dynamiczny zespół śląskich architektów. Na co dzień można się z nami spotkać w Chorzowie lub Katowicach, a projekty prowadzimy na terenie całego Śląska. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków i wnętrz mieszkalnych. Ale każdy projekt jest dla nas interesujący i zawsze dążymy do jak najlepszego efektu końcowego.

Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych, a także wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Jesteśmy pracownią architektoniczną zrodzoną z potrzeby tworzenia ciekawej architektury spełniającej oczekiwania klientów. Oferujemy usługi w projektowaniu budynków w każdej skali. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia w tworzeniu różnorodnych projektów.

Każdy projekt, który tworzymy ma najwyższy certyfikat jakości w budownictwie spełniający standardy BQC (Baubegleitendes Qualitätscontrolling) TÜV NORD Bauqualität GmbH & Co. KG (z siedzibą w Hamburgu).

Fiord-Architekci

Biuro projektowe Fiord-Architekci to kompleksowe usługi architektów działających na Poznańskim rynku. Każde zlecenie traktujemy jak nowe wartościowe doświadczenie, realizując się w stu procentach. Obok tradycyjnych metod pracy, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami i trendami na rynku. Architekci pracują z pasją i zaangażowaniem, dlatego każdy projekt dopracowany jest zawsze w najmniejszym szczególe.

Krzysztof Strama i Marcin Susuł zaczęli współpracę autorską w 2003 r. po zdobyciu praktyki zawodowej w różnych biurach architektonicznych. W 2005 r. założyli biuro architektoniczno - inwestycyjne Susuł & Strama Architekci s.c. z siedzibą w Oświęcimiu, które obecnie zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

WXCA jest pracownią architektoniczną oferującą szeroko pojętą obsługę Inwestora. Począwszy od konsultacji programowych, poprzez projektowanie: urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, uzyskiwanie niezbędnych uzgodnień, aż do obsługi realizacji, projekt wnętrz i architekturę krajobrazu.

Pracownia projektowa BXBstudio prowadzona przez Bogusława Barnasia świadczy usługi z zakresu urbanistyki, architektury, architektury krajobrazu, aranżacji wnętrz, grafiki oraz szeroko pojętego designu. 

Działalność JK - Architekci obejmuje kompleksowe projektowanie architektoniczne i urbanistyczne. W długim oraz skomplikowanym procesie projektowym najważniejszy dla nas jest pomysł, myśl, która powstaje na początku, na etapie pierwszych koncepcji.

Właścicielka pracuje w zawodzie architekta od 1989 roku. Zdobyła praktykę zawodową w biurach zagranicznych (Duesseldorf, Wiedeń), co było możliwe między innymi dzięki znajomości języka niemieckiego.
Pracowała przez wiele lat w firmie rodzinnej, a od 2005 tworzy samodzielnie projekty domów, wnętrz i ogrodów we własnej pracowni „Villanette”.

Archideo jest autorską pracownią architekta Jana Sabiniarza i jego syna Karola Sabiniarza. Pracownię architektoniczną założono w 1969 roku. Mając za sobą wieloletnie doświadczenia przekonaliśmy się, że zajmowanie się twórczością architektoniczną wymaga nie tylko profesjonalizmu w zakresie wiedzy technicznej. Projektowanie architektury, rozumiane także jako kreowanie krajobrazu, wymaga znajomości wielu dziedzin m.in.: z zakresu przyrody, sztuki, ekologii.

Zajmujemy się projektowaniem budynków i wnętrz. Inspiracje czerpiemy z najlepszych rozwiązań epoki modernizmu, wzbogacając projekty o nowe rozwiązania funkcjonalne i technologiczne. Nie boimy się nowinek technicznych, a nasze projekty wpisują się w trendy budownictwa ekologicznego i energooszczędnego.

Biuro JK architekci to dynamiczna i nowoczesna pracownia architektoniczna z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu.

Wykonujemy projekty we wszystkich fazach, począwszy od koncepcji, przez projekt architektoniczno-budowlany wraz z uzgodnieniami, projekt przetargowy, wykonawczy, na nadzorach autorskich kończąc. Każdy z etapów jest na bieżąco kontrolowany wspólnie z projektantami wszystkich branż.

Każdy projekt jest niepowtarzalny, ponieważ każdy Klient jest inny. Wytwórnia Pracownia Projektowa oferuje usługi projektowe budynków mało i wielko-kubaturowych. Proponujemy wykonanie opracowań projektowych dostosowanych do indywidualnych wymagań Klienta: analiza możliwości zabudowy, koncepcja projektowa, projekt budowlany, projekt wykonawczy, nadzór autorski na budowie, projekt powykonawczy, ekspertyza techniczna, projekty wnętrz.

Nasza pracownia zajmuje się tworzeniem architektury różnej skali i różnego charakteru. Do tej pory mieliśmy przyjemność projektować zarówno aranżacje wnętrz, jak i budynki jednorodzinne, przystań żeglarską, hotel, skatepark, promenadę, kawiarnię a także większe założenia urbanistyczne i kompleksowe przebudowy i rozbudowy budynków zabytkowych.

Każdy temat jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Łączy nas wspólne rozumienie służebnej roli architekta i architektury w społeczeństwie. Angażujemy nasz talent, wiedzę i umiejętności do zrozumienia i realizacji zadań, które stawia nam nasz Klient.

Pracownia MARBO istnieje od 1990 roku. Łączy doświadczenie i profesjonalizm z najnowszym trendami w projektowaniu architektonicznym. Projektujemy obiekty użyteczności publicznej o różnorodnym charakterze m.in. handlowo usługowym, biurowym, oświatowym, sportowym. Projektujemy domy jednorodzinne oraz wnętrza.

Grid architekci to firma oferująca szeroki zakres usług architektonicznych i projektowych. Od swojego początku w 2004 roku, zespół z międzynarodowym doświadczeniem, realizuje projekty dla zagranicznych i krajowych firm oraz projekty mieszkań i domów dla prywatnych Klientów.

Każdy projekt jest dla mnie wyzwaniem twórczym i intelektualnym, które chcę jak najlepiej spełnić. Nie zamykam się w rozwiązaniach typowych, szukam nowych, oryginalnych pomysłów. To pozwala mi tworzyć projekty niepowtarzalne. Zachęcam do współpracy!

Archimago to autorskie biuro projektów architekta Marka Golonki. Zapraszam do obejrzenia realizacji i projektów mojego autorstwa oraz do zapoznania się z ofertą Studia. Część większych projektów była wykonana razem z innymi architektami i również w ramach innych biur projektowych.

Biuro projektowo-wykonawcze "ArchPeak" jest przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem zawodowym. Działa na polskim rynku nieprzerwanie od stycznia 2008 roku. W ciągu tej działalności wykonało prace dla wielu Klientów prywatnych, jak i samorządowych. Firma może pochwalić się uznaniem i szacunkiem wśród swoich kontrahentów.

77 STUDIO architektury istnieje od 1999 roku i jest autorską pracownią architekta Pawła Naduka - absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracownia posiada doświadczenie w realizacji projektów z różnych dziedzin m.in.: budownictwa mieszkaniowego, rezydencji, budynków biurowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Locum sp. komandytowa działa na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów kubaturowych, ale chętnie uczestniczymy aktywnie w całym procesie inwestycyjnym. Zadowolenie naszych Klientów jest nadrzędnym celem działania firmy, a sukces finansowy realizowanych przez nich inwestycji, w których mamy niejednokrotnie swój duży udział, jest naszą ogromną satysfakcją.

Pracownia Projektowa Jerzy Szeruda istnieje jako samodzielna firma od roku 2006. Korzystając z bogatego wcześniejszego doświadczenia w dziedzinie projektowania wykonuje wszelkiego rodzaju projekty architektoniczno-budowlane w technologii tradycyjnej: murowanej i drewnianej jako projekty indywidualne bądź gotowe, dostępne w katalogu projektów.

Jesteśmy biurem projektowym, które prężnie funkcjonuje na rynku polskim od 2005 roku. Tworzymy grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów. Od początku swojej działalności skupiamy się na indywidualnych potrzebach Klienta. Zakres naszej działalności obejmuje przestrzenie mieszkalne, usługowe, jak i użyteczności publicznej.

Pracownia architektoniczna Z3Z ARCHITEKCI oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie architektury. Działalność biura oparta jest o wieloletnie doświadczenie architektów prowadzących oraz silne umiejętności twórcze młodych projektantów.

Gamma Studio Architektury, to zespół projektantów, prowadzony przez uprawnionego architekta, właściciela firmy - mgr inż. arch. Andrzeja Gałeckiego, który od ponad dziesięciu lat zajmuje się zawodowo projektowaniem architektonicznym.

Jesteśmy pracownią projektową działającą od 2003 roku. Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju obiektów architektonicznych. Nasza specjalność to nowoczesne domy jednorodzinne i wnętrza mieszkalne. Traktujemy architekturę jako rzemiosło, w którym inwencja, wyobraźnia, jak i pragmatyzm współistnieją ze sobą we właściwych proporcjach.

Jesteśmy grupą projektową dla której głównym celem jest tworzenie dobrej architektury. Łączymy w swoich projektach funkcjonalność z prostą formą, nie zapominając o otaczających elementach i wartości kulturalnej. Staramy się wypracować kompromis pomiędzy warunkami narzuconymi z urzędu, marzeniami Klienta i naszą wizją danego tematu.

Obszar działalności Spółki obejmuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania architektoniczno-budowlanego wszelkich obiektów związanych z budownictwem ogólnym.

S&O Projekt jest biurem architektonicznym utworzonym w 1997 roku przez  architektów: Michała Ostaniewicza i Sylwię Strzelecką z siedzibą w Warszawie, przy ul. Drawskiej 5. Głównym kierunkiem działalności firmy jest wykonywanie projektów budowlanych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz projektów wnętrz.

ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT - to autorskie projekty architektury budynków i wnętrz o wysokim poziomie estetycznym i funkcjonalnym, opartym na dużym doświadczeniu zawodowym i indywidualnym podejściu do każdego tematu.

Pracownia projektowa ABRYS powstała w 1995 roku. "Abrys" w języku staropolskim oznacza szkic, rysunek budowlany. Od początku istnienia naszej pracowni, pracujemy w zespole, który ma doświadczenia w zakresie prowadzenia prac projektowych oraz realizacji i zarządzania inwestycjami.

Pracownia projektowa semarchitekci to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której założycielem jest mgr inż. arch. Sławomir Mućko, absolwent Politechniki Szczecińskiej Wydziału Budownictwa i Architektury. Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej założyciela, zdobytego podczas pracy i tworzenia poprzedniej pracowni projektowej, której był wspólnikiem.

"Nie projektują stodół" - to cenią u nas Klienci.

Nieszablonową architekturę dostaje się u nas "w standardzie" - jest konieczna, lecz niewystarczająca, aby powstał dobry projekt. Wartości dodane to wiedza i profesjonalizm. Wiedza - to obserwacja i świeże spojrzenie na najnowsze trendy i rozwiązania, lecz także ich krytyczna ocena. Profesjonalizm - to wsłuchanie się w potrzeby Klienta - i dążenie do ich najlepszego spełnienia, perfekcja rozwiązań technicznych, dbałość o koszty, terminowość oraz nadzór nad realizacją i obsługa na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w projektach nietypowych indywidualnych, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Nie boimy się trudnych wyzwań projektów skrojonych pod budżet, do wymiarów nietypowej działki czy też projektów wymagających trudnych uzgodnień z urzędami czy konserwatorem zabytków-wieloletnie doświadczenie to dla nas najlepsze referencje.

Synergia | Architekci oferuje Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie projektowania architektonicznego. Jesteśmy architektami z wieloletnią międzynarodową praktyką. W swoim dorobku zawodowym mamy wiele projektów wykonanych dla firm oraz Klientów indywidualnych w Polsce i za granicą.

Poznańska pracownia projektowa tworzona przez dwójkę architektów Piotra Jankowskiego i Michała Piechnika. Naszym priorytetem i sposobem działania jest indywidualne podejście do każdego Klienta i tematu. Łącząc zainteresowanie architekturą z doświadczeniem projektowym zdobytym w kraju i za granicą gwarantujemy projekt wyróżniający się i dopracowany technicznie.

Pracownia rozpoczęła działalność w 1994 r. Została utworzona przez architektów Joannę i Przemysława Woźnego, jako firma rodzinna. Współpracuje ze specjalistami i projektantami z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest uznaną pracownią na rynku poznańskim.

TEŻ ARCHITEKCI to grupa projektowa powstała jako kontynuacja studia architektury NIESFORMA, założonego w 2010 roku przez Małgorzatę Siekanko oraz Paulinę Wielgosz-Konewkę.

Prowadzimy działalność w zakresie projektowania architektonicznego, począwszy od projektów domów i wnętrz po skomplikowane obiekty publiczne i budynki wielorodzinne. Bazujemy na ośmioletnim doświadczeniu projektowym. Współpracujemy z konstruktorami, projektantami instalacji sanitarnych, elektrycznych, drogowych oraz geologami i geodetami.

Studio SO.D.A jest multidyscyplinarną pracownią projektową działającą od 2005 roku w Szczecinie. Główny profil naszego działania to architektura i komunikacja wizualna. Zajmujemy się wykonywaniem projektów architektoniczno-budowlanych, wielobranżowych projektów wykonawczych oraz projektów aranżacji wnętrz.

archiTEKA - Projektujemy dla Klienta starając się "zarazić" naszymi pomysłami i przemyśleniami. Nie spełniamy swoich ambicji kosztem Inwestora. Zbudowaliśmy i zaprojektowaliśmy własny dom oraz domy naszych przyjaciół i nadal się przyjaźnimy. Nasz zespół to młodzi, ale doświadczeni inżynierowie wielu branż, przygotowani merytorycznie i praktycznie, są gotowi do największych wyzwań.

Naszą specjalnością są obiekty budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i jednorodzinnego, budynki usługowe i użyteczności publicznej. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz, zarówno mieszkalnych jak i biurowo-usługowych. Nasze realizacje były publikowane na łamach wiodących pism branżowych w kraju i za granicą.

Górecki Pracownia Architektury jest młodą firmą, formalnie działającą na rynku od roku 2009, której doświadczenie jest oparte na wcześniejszej kilkuletniej praktyce projektowej tworzących ją architektów. Nasze podejście do każdego zadania projektowego charakteryzuje, wykorzystanie współczesnych środków wyrazu, analiza kontekstu i wytycznych Inwestora.

Pracownia Peer Architekci oferuje kompleksowe przygotowanie dokumentacji dla inwestycji budowlanych. Zaczynając od oceny lokalizacji, analizy chłonności, poprzez koncepcję, rysunki budowlane i wykonawcze, kończąc na nadzorze autorskim. Dodatkowo oferujemy prowadzenie spraw formalnych związanych z projektem w imieniu Klienta.

ORTHO to zespół architektów, których cechuje indywidualizm i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z kreowaniem nowych przestrzeni życia człowieka. Poddajemy powierzone nam przez Klienta potrzeby własnej interpretacji. Łączymy w jednej formie funkcjonalność, ergonomię, prostotę i estetykę.

Jesteśmy grupą architektów, którzy zdobywali doświadczenie w pracowniach architektonicznych w kraju i za granicą. Współpracując z wieloma projektantami różnych branż wspólnie tworzymy zespół, który zapewnia kompleksową obsługę projektową Państwa Inwestycji.

PiekarekProjekt - biuro projektowe jest firmą działającą od 2004r. na terenie Mazowsza. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie projektów koncepcyjnych, architektonicznych, budowlanych, projektów domów jednorodzinnych, budynków komercyjnych i przemysłowych, projektów wnętrz, mebli oraz detali architektonicznych.

Oferujemy kompleksową obsługę Inwestorów od przygotowania inwestycji przez projektowanie po nadzór i zarządzanie realizacją. Prowadzimy działalność w trzech zasadniczych obszarach: projektowanie, nadzór i zarządzanie inwestycjami (Project Management), przygotowanie i doradztwo inwestycyjne.

Biuro wykonuje projekty budynków mieszkalnych, usługowych, magazynowych, produkcyjnych. Podstawę działalności stanowią projekty domów jednorodzinnych wolnostojących, szeregowych i w zabudowie bliźniaczej. Wykonujemy projekty indywidualne oraz adaptacje projektów gotowych, a także certyfikaty energetyczne.

Pracownia projektowa GRYStudio powstała w 2008 r. jako wynik kilkuletniej pracy oraz współpracy z różnymi pracowniami projektowymi. Zajmujemy się realizacją wizji i potrzeb Inwestora tworząc ciekawe formy architektoniczne, ale nie zapominając o uzyskaniu najlepszego ładu przestrzennego.

Meteor Architects to zgrany zespół ludzi, których łączy zaangażowanie, optymizm i wspólna wizja współczesnej architektury. Przy pomocy wyobraźni, talentu i wiedzy łączymy w jedną całość złożone i nieraz przeciwstawne uwarunkowania: kontekst przestrzenny, historyczny i kulturowy, funkcjonalność i energooszczędność budynku oraz oczekiwania i ambicje Inwestora.

Firma Małeccy Biuro Projektowe funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Wielobranżowy zespół projektowy zapewnia wysoką jakość opracowań wszystkich branż i dziedzin związanych z projektowaniem inwestycji budowlanych. Chętnie w osobistej rozmowie przedstawimy szerzej nasze możliwości i doświadczenie.

Masa architekci to młoda pracownia projektowa z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych biurach architektonicznych. Projektujemy nowe obiekty kubaturowe, istniejące adaptujemy, projektujemy wnętrza.

Autorska Pracownia Architektoniczna JJJASKOLA ARCHITEKCI została założona w 2002 roku przez Jacka Jana Jaskółę. Główne założenie pracowni to tworzenie architektury i przestrzeni wyjątkowych, spełniających najśmielsze oczekiwania Inwestorów. Projektujemy całościowo z pasją od ogółu do szczegółu.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mojej pracowni!

Grzegorz Wróbel

B2 Architekci kompleksowo realizuje prace projektowe związane z budową nowych obiektów, przebudową, rozbudową obiektów istniejących w tym mieszkań i lokali usługowych. Projektujemy wnętrza domów, indywidualne domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, hale, przedszkola i inne obiekty usługowe m.in. gabinety dentystyczne.

Biuro Projektowe Jerzy Seroka to firma projektowa posiadająca doświadczenie w projektowaniu architektoniczno-budowlanym na wysokim poziomie stylistyczno-technicznym. Od początku swojej działalności Biuro wykonuje zadania o różnym stopniu trudności dla Inwestorów z całego kraju.

Wykonujemy projekty indywidualne domów, adaptacje projektów typowych, aranżacje i projekty wnętrz. Doradzamy i załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Oferujemy pełen zakres usług projektowych niezbędnych do realizacji inwestycji.

Naszą specjalnością są domy pasywne i energooszczędne. Wykonujemy projekty indywidualne, w szczególności na działki wąskie i o trudnej lokalizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby pogodzić marzenia o ciepłym domu i przytulnym wnętrzu z nowoczesną architekturą i rozwiązaniami technicznymi pozwalającymi obniżyć koszty eksploatacji domu.

Pracownia Architekt Zbigniew Kubat jest pracownią autorską tworzącą indywidualne projekty. Naszym zdaniem najlepsze rezultaty w projektowaniu architektonicznym można osiągnąć poprzez ścisłą współpracę z Klientem. Właśnie ta współpraca i chęć tworzenia dobrej i osobistej architektury pozwalają naszym Klientom na uzyskanie budynków i wnętrz, które zapewniają pełną satysfakcję.

Zajmujemy się projektowaniem domów jedno i wielorodzinnych, rezydencji, osiedli, apartamentowców, hoteli, biurowców, budynków przemysłowych, obiektów sportowych i kultury. Lubimy trudne, niebanalne, nietypowe wyzwania, starając się dopasować projekt do oczekiwań Klienta, terenu i otoczenia, stosując nowe technologie i nowoczesne materiały.

ANARCHIA-STUDIO jest autorską pracownią architektury, architektury wnętrz i wzornictwa prowadzoną przez Jakuba Surówkę. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi architektami, architektami wnętrz i projektantami z całej Polski. Jesteśmy studiem projektowym, zajmującym się różnorodną tematyką. Tworzenie to nasza pasja, której poświęcamy się projektując od architektury, architektury wnętrz, poprzez wzornictwo, aż po projekty graficzne.

Projektowaniem domów zajmujemy się już wiele lat. Wiemy jak projektować domy, które sprawdzają się pod każdym względem w długim okresie użytkowania, są energooszczędne, zdrowe, wygodne, trwałe i niezawodne. 

Projektujemy budynki i wnętrza, wykonujemy wizualizacje i animacje. Projektujemy wszystkie branże budowlane i wykończeniowe, dokonujemy uzgodnień, prowadzimy nadzory autorskie. Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Odpowiemy na każde zadane pytanie ofertowe, każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie.

Architectus Pracownia Projektowa została założona w 2006 roku. Właścicielem biura o charakterze autorskim jest uprawniony architekt Szymon Chomicki, który przed założeniem firmy odbył gruntowną praktykę projektową i realizacyjną w renomowanych biurach architektonicznych. Pracownia współpracuje z biurami branżowymi oraz specjalistami od opracowań związanych z realizacją inwestycji.

Moja pracownia działa od 15.01.1990 roku. Dysponuję projektami wszystkich specjalności niezbędnych do wykonania pełnobranżowego projektu. Mam w swoim dorobku projekty wielu obiektów: mieszkalnych wielo- i jednorodzinnych, usługowych, handlowych, użyteczności publicznej, sportowych, szkolnych, służby zdrowia i niewielką ilość obiektów przemysłowych.

Profil firmy o szerokim zakresie, przeznaczony dla najbardziej wymagających inwestorów. Wykonujemy projekty pełnobranżowe, projekty wnętrz, małej architektury. Prowadzimy wnikliwe analizy na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od koncepcji do nadzoru autorskiego włącznie.

STRUKTURA Biuro Architektoniczne zajmuje się projektowaniem budynków mieszkalnych jak i użyteczności publicznej oraz przestrzeni prywatnych i publicznych. Każdy projekt to przemyślana i dostosowana indywidualnie przestrzeń dla użytkownika, bądź użytkowników.

Zajmujemy się kompleksowymi opracowaniami projektów architektonicznych, tworzeniem wizualizacji, doradztwem oraz sprawujemy nadzory autorskie.

Zajmujemy się architekturą, architekturą wnętrz oraz wzornictwem, a także działalnością popularyzatorską i publicystyczną. Prowadzimy też warsztaty dla dzieci, staramy się być aktywni w dyskusji o stanie polskiej przestrzeni publicznej i architektury. Grupa działa od 2006 roku, a jej trzon stanowią młodzi architekci, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Firma powstała w 1991 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Założona została przez trzy architektki po Politechnice Warszawskiej. Dwie z założycielek są do tej pory właścicielami spółki. Prezesem spółki jest Joanna Wichniewicz - architekt z dyplomem warszawskiego Wydziału Architektury i architekt wnętrz z dyplomem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Swoim doświadczeniem służymy od 1994 roku.

Pracownia A ATELIER zajmuje się opracowywaniem pełnobranżowych projektów budynków mieszkalnych (jedno i wielorodzinnych), wszelkich budynków użyteczności publicznej, jak również adaptacjami istniejących obiektów do potrzeb inwestora. Wykonujemy opracowania uzupełniające, wizualizacje projektowanych budynków, kosztorysy ofertowe i inwestorskie, orzeczenia techniczne.

ANTA ARCHITEKCI świadczy usługi architektoniczne i projektowe. Wykonuje projekty konstrukcyjne obejmujące budynki mieszkalne, gospodarcze i przemysłowe oraz budynki sakralne. Oferuje różnego rodzaju przebudowy i adaptacje wnętrz.

Biuro architektoniczne WW PROJEKT rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. Wcześniej zespół projektowy (architekt Piotr Wyrostek, architekt Daniel Wilk, konstruktor Jacek Wyrostek) zdobywał doświadczenie w jeleniogórskich i wrocławskich biurach.

KameleonLab jest zespołem projektantów działających razem od 2007 roku, jednocześnie jest kontynuacją działalności biura kubawozniczka.com, teraz we współpracy z Rafałem Specylakiem.

Roman Rutkowski

Roman Rutkowski Architekci to wrocławska pracownia założona i prowadzona przez Romana Rutkowskiego. Firma jest obecnie zaangażowana w kilkanaście projektów - od wystaw artystycznych i domów jednorodzinnych, poprzez kompleksową rewitalizację placu Nowy Targ we Wrocławiu, aż do miasteczka dla 1300 mieszkańców pod Poznaniem.

Horn Architekci

Firma od kilkunastu lat prowadzi działalność projektową i realizacyjną w różnorodnym zakresie: budownictwa mieszkaniowego, usługowego a także przemysłowego. Zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym i prowadzeniem inwestycji, projektowaniem na etapie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych.

Mirosław Jednacz

Od 1992 roku w pracowni powstało kilkadziesiąt zrealizowanych projektów głównie na terenie Warszawy i okolic. Ich różnorodność świadczy o dużej elastyczności w projektowaniu i indywidualnym traktowaniu każdego projektu. Nasze Credo to tworzenie architektury ekologicznie zrównoważonej, charakterystycznej, pozytywnie wpływającej na środowisko w którym powstaje, w oparciu o doświadczenie z wielu dziedzin życia.

Firma świadczy usługi w zakresie: projektowania architektonicznego, kreacji procesu inwestycyjnego, doradztwa inwestycyjnego, doradztwa prawnego przy współpracy z renomowaną kancelarią prawną, projektowania wnętrz, opracowywania wielobranżowych projektów budynków jedno- i wielorodzinnych, opracowywania wielobranżowych projektów budynków użyteczności publicznej, projektowania urbanistycznego planów zagospodarowania.

Jestem architektem z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w renomowanych pracowniach projektowych w Polsce i za granicą. Posiadam polskie uprawnienia do projektowania bez ograniczeń oraz certyfikat królewskiego instytutu architektów brytyjskich RIBA. 

Arh+ Pracownia Architektoniczna

Projektuję przestrzeń dla klientów indywidualnych, firm i developerów. W stworzonych przeze mnie budynkach żyją i pracują ludzie. Nie znam ich wszystkich, ale często "przypadkowo" przejeżdżam obok domów i biur, które wyszły z mojej pracowni. Widzę wtedy, ze to, co robię, ma sens. Że komuś jest dobrze w stworzonej przeze mnie przestrzeni. To dodaje skrzydeł.

Działamy we Wrocławiu od 2003 roku. Charakteryzuje nas zapał do poszukiwania wciąż nowych rozwiązań oraz świeże spojrzenie na architekturę. Projektujemy domy jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej, przemysłowe, jak i również wnętrza i meble.

Pracownia KILKORO architekci prowadzona przez architektów Pawła Litwinowicza oraz Piotra Kluja powstała w 2009 roku. Nazwa złożona z dwóch pierwszych liter nazwisk trójki założycieli (KL, LI, RO-KO) charakteryzuje pracownię jako zespół ludzi połączonych wspólnym celem.

Michał Szymanowski

Studio S działa od 1 maja 1994 roku. Dokładnie dziesięć lat dłużej niż obecność Polski w Unii Europejskiej. Pracujemy w zespole trzynastu architektów. Współpracujemy z renomowanymi zespołami branżowymi.

Pracownia architektoniczna xystudio została założona w 2004 roku przez Filipa Domaszczyńskiego, Martę Nowosielską i Dorotę Sibińską. Jesteśmy architektami, dla których praca jest pasją i sztuką. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie wsłuchując się uważnie w potrzeby naszych Inwestorów.

Maciej Olczak

Zajmujemy się kompleksową obsługą projektowania zaczynając od sprawdzenia możliwości zabudowy działki, poprzez uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń w tym również pozwolenia na budowę. Opracowujemy projekty koncepcyjne, wizualizacje, projekty budowlane, projekty wykonawcze, projekty wnętrz, projekty instalacyjne, projekty konstrukcyjne, mapy do celów projektowych, inwentaryzacje, adaptacje projektów typowych

Biuro architektoniczne działa od roku 1993 i zajmujemy się projektowaniem: budynków jednorodzinnych, budynkóww wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, wnętrz użyteczności publicznej, mieszkań i domów, urbanistyką.